Gepard KOMBİ SERVİSİ

Gepard Kombi Servisi olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 kesintisiz servis hizmeti sağlamaktayız. Sizlere en iyi servis hizmetini, en deneyimli teknik ekibimizce sunmanın haklı özgüvenini yaşıyoruz. Yaptığımız işi önemsiyor ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediğimizi belirtmek isteriz.

İstanbul il sınırları içerisinde durmaksızın sizlere çalışma prensiplerine uygun bir şekilde servis hizmeti getirmeyi kendimize görev edindik. Gepard kombi servisi olarak ekibimizde çalışan tüm personellerimiz yetkinlik belgesine sahip çalışma ahlakı yüksek kişilerdir. Alanında uzman ve uzun yıllara dayanan deneyimleriyle en kaliteli hizmet için sahadayız. 

İyi Bir Servis Nasıl Olmalı ?

 

Kombi servisi deyince akla gelen ilk soru güvenilirlik oluyor. Evinize servis hizmeti vermeye gelen teknisyenin bilgi ve becerisi çok önemli size servis hizmetimi veriyor yoksa kalıcı çözüm mü sunuyor. Bütün bu soruların sorun olmaktan çıkması için önceliğiniz kurumsal bir servis çağırmanızdan geçiyor. Servis sonrası destek ve sürekli ulaşılabilir olmak çok önemlidir. 

Bu konuda kurumsal bir firma olduğumuzu ve yaptığımız işlemleri kurumsal 1 Yıl garanti ile güvence altına aldığımızı bilmenizi isteriz. Servis sonrası destek hattımız sizlere 7/24 cevap vermektedir. Kombinizde en olmadık anlarda karşılaştığınız sorunlar için bizimle iletişime geçebilir nöbetçi teknisyenlerimiz sayesinde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

protherm kombi servisi
protherm kombi servisi

Biz kimiz ?

Gepard Kombi ServisiGepard marka kombi cihazlarının bakımı, onarımı ve montajı gibi hizmetleri sağlayan uzman bir ekiptir. Gepard markası, kaliteli ve güvenilir kombi cihazlarıyla bilinirken, bu cihazların düzenli bakımı ve gerekli durumlarda profesyonel müdahale gerekebilir. İşte bu noktada Gepard Kombi Servisi olarak sizin yanınızdayız.

Gepard Kombi Servisi Hizmetleri

Gepard Kombi Servisi olarak sunduğumuz hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Kombi Bakımı ve Temizliği

Kombi cihazlarının düzenli bakımı, performanslarını arttırmanın ve arızaların önlenmesinin en etkili yoludur. Gepard Kombi olarak, kombi bakımı ve temizliği konusunda uzman ekibimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Kombi içinde biriken tortu ve kireç gibi unsurların temizlenmesi, cihazın daha verimli çalışmasını sağlar.

  • Arıza Tespiti ve Onarımı
    Kombi cihazlarında meydana gelen arızalar, zamanında müdahale edilmediği takdirde daha büyük sorunlara yol açabilir. Gepard Kombi olarak, deneyimli teknisyenlerimizle kombi arızalarını tespit ediyor ve en kısa sürede onarıyoruz. Böylece sizin için konforlu bir ısınma ve sıcak su çözümü sağlıyoruz.
  • Yedek Parça Temini ve Değişimi
    Kombi cihazlarında bazı durumlarda parça değişimi gerekebilir. Gepard Kombi Servisi olarak, orijinal Gepard yedek parçalarını temin ediyor ve uzman ekibimiz tarafından güvenle değiştiriyoruz. Bu sayede kombi cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Neden Gepard Kombi Servisini Tercih Etmelisiniz?

Gepard Kombi Servisi’ni tercih etmenizin birçok nedeni vardır:

Profesyonel Ekibimiz: Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz, kombi cihazlarınızı en iyi şekilde bakımını yapar ve arızaları giderir.

Hızlı ve Etkili Hizmet: Acil durumlarda dahi hızlı bir şekilde müdahale eder ve sorunları çözeriz.

Güvenilirlik: Gepard marka kombi cihazlarının güvenilirliğine ek olarak, sunduğumuz hizmetlerde de güvenilirlik esastır.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Isınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için tercih ettiğiniz kombi cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda Gepard Kombi Servisi olarak yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz ve geniş hizmet ağımızla, kombi cihazlarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Siz de Gepard Kombi Servisi’ni tercih ederek konforlu bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz

protherm kombi servisi8

Uygun Ödeme Koşulları

Hızlı ve kaliteli Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti

7/24 Hizmet

PROFESYONEL KADRO

Uzman Teknik Ekip !

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

1 YIL GARANTİ

Müşterilerimize değer veriyoruz !

Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

7/24 KESİNİTİSİZ HİZMET

Hizmete sınır koymuyoruz !

Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.