Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

S.S.S

Farklı sorularınız için bizlere yazabilir dilerseniz 7/24 arayabilirsiniz !

protherm-kombi-servisi

Tabi ki mümkün! Protherm kombi servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmeti saatlerle sınırlandırmıyoruz. Bizleri dilediğiniz saatlerde arayabilir, servis formu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Evet veriyoruz. Teknik ekibimizin cihazınız üzerinde yaptığı işlemleri listelediği bir servis fişi vermektedir. Yapılan işlemleri, değişen parçaları ve fiyatlandırmayı bu fişle imzalı bir şekilde belgelendirmekteyiz.

Oluşturmuş olduğunuz sevis formu üzerine ekiplerimiz adresinize gelip arıza tespiti yapmaktadır. Sorun hakkında bilgilendirme yapılıp işlem uygulandığı taktirde servis ücreti talep edilmemektedir. Cihazda tespit edilen arızalar  müşteri tarafından yapılmaması istendiği taktirde servis ücreti talep edilmektedir.

Evet orjinal. Kullanılan parçaların hepsi birinci sınıf olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanmış olduğumuz parçalar garanti kapsamındadır.

Evet 1 Yıl garanti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin arkasında olmak en büyük ilkelerimizden bir tanesidir. Teknik ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler belgelendirilerek 1 Yıl garanti altında tutulmaktadır.