bizim hikayemiz

Hakkımızda

protherm kombi servisi

Hakkımızda

Protherm kombi sevisi olarak Isıtma ve soğutma teknolojileri sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman yetkinlik belgesine sahip ekibimiz ile İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası olmak üzere 38 ilçede 7/24 kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktayız. 

Misyonumuz

Sektörde sunmuş olduğumuz 20 yıllık deneyim ve tecrübeyi daha ileriye taşımak.

Kendimize kattığımız değeri müşterilerimiz ile paylaşarak daha kaliteli hizmet ve ilkeli çalışma anlayışımızla uzun yıllar sorunlarına ortak olmak istiyoruz.

Ekibimiz

protherm kombi servisi

Hakan Şengül Kombi Teknisyeni

Demirdöküm yetkili servis bünyesinde yetişmiş yetkinlik belgesine sahip olan teknisyenimiz bizimle birlikte sizlere hizmet vermeye devam edecek.

protherm kombi servisi

Mehmet Koç Kombi Teknisyeni

Yıllarını ısıtma ve soğutma teknolojilerine adamış yetki belgesine sahip Ali Öztürk Arçelik yetkili servis bünyesinde yetişmiştir.

protherm kombi servisi7

Mustafa Şahin Kombi Teknisyeni

Viessmann yetkili servis bünyesinde yetişmiş yetkinlik belgesine sahip olan teknisyenimiz bizimle birlikte sizlere hizmet vermeye devam edecek.

protherm kombi servisi4

Hamza Güler Kombi Teknisyeni

Protherm yetkili servis bünyesinde yetişmiş yetkinlik belgesine sahip olan teknisyenimiz bizimle birlikte sizlere hizmet vermeye devam edecek.

protherm kombi servisi

Kemal Öztürk Kombi Teknisyeni

Buderus yetkili servis bünyesinde yetişmiş yetkinlik belgesine sahip olan teknisyenimiz bizimle birlikte sizlere hizmet vermeye devam edecek.